NawWbielanieZebow.com.pl

Ranking Skutecznych Produktów do Wybielania Zębów

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Czy wybielanie zębów przy pomocy lampy Beyond jest skuteczne?

Zęby każdego z nas, posiadają naturalnie czystą, białą barwę i wyśmienicie się prezentują. Niestety, wraz z upływem kolejnych lat życia, zaniedbaniami odnośnie higieny jamy ustnej, coraz gorszymi przyzwyczajeniami żywieniowymi, zbyt dużym ilościami kawy, alkoholu i papierosów, śnieżnobiały odcień zaczyna ciemnieć i coraz wyraźniej zanikać. Co prawda pasty do zębów i żele wybielające są w stanie zahamować w pewnym stopniu ten proces i odwrócić jego niekorzystne skutki, jednak na plamy, które dotarły już do głębszych partii zębów, okażą się całkowicie nieskuteczne. W takim przypadku konieczne jest zastosowanie rozwiązania doraźnego, o zdecydowanie większej mocy działania – według wielu, rozwiązaniem takim jest sięgnięcie po emitującą niebieskie światło lampę Beyond. W poniższym tekście spróbujemy się przyjrzeć jej rzeczywistej skuteczności w wybielaniu zębów i ocenić jakie efekty będzie ona przynosiła.

Ponad milion pacjentów

System Beyond korzystał będzie z zestawu odpowiednio dobranych lamp, emitujących niebieskie światło (wiązkę lasera), która dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, już po jednym zabiegu, pozwoli na zdecydowane wybielenie zębów, nie powodując ani bólu, ani jakichkolwiek skutków ubocznych. W czasie naświetlania powierzchni zębów, dochodziło będzie do ich utlenienia, dzięki czemu natychmiastowo przywracany jest im naturalny odcień, a wszystko to w zaledwie 30 minut! Według uśrednionych danych, naświetlanie lampami Beyond pozwala na wybielanie zębów nawet o 14 odcieni, gdzie dla porównania żele lub pasty wybielające, pozwalają na rozjaśnienie zębów maksymalnie o kilka stopni.

Czy system Beyond jest bezpieczny?

Jako, że w systemie lamp Beyond zastosowanie znajduje niebieska wiązka lasera o długości fali oscylującej w okolicach 480-520 nanometrów, wiele osób obawia się, że emitowane światło może szkodliwie wpływać na organizm. Obawy te są na szczęście całkowicie bezpodstawne, zanim laser ma bowiem jakikolwiek kontakt z naszymi zębami lub żywą tkanką, filtrowany jest przez ponad dziesięć tysięcy światłowodów oraz dodatkowo przepuszczany przez załamujący go pod odpowiednim kątem układ optyczny. Z tego też powodu, system Beyond nie będzie zagrażał Twojemu zdrowiu i może być stosowany także do wybielania zębów u osób chorych, czy też wyjątkowo wrażliwych na promieniowanie UV.

Lampa Beyond w Twoim domu!

Zaawansowana technologia i obecność niebieskiego światła w lampach Beyond sprawia, że cena pojedynczego urządzenia jest naprawdę bardzo duża, co wpływa bezpośrednio także na wysokie koszty przeprowadzania jednej sesji naświetlania zębów. Ogranicza to w znacznym stopniu dostęp do tej innowacyjnej oraz naprawdę skutecznej metody sporej grupie ludzi, którzy nie mogą pozwolić sobie po prostu na jej sfinansowanie.

Na szczęście dla nich i dla nas wszystkich, jakiś czas temu na rynku pojawiła się bardzo ciekawa alternatywa dla standardowych lamp Beyond, a mianowicie Rio Blue Light Teeth Whitening, który jest ich o wiele mniejszą, poręczniejszą, łatwiejszą w użyciu, możliwą do samodzielnego użytku w warunkach domowych oraz przede wszystkim zdecydowanie tańszą wersją, która może przynieść porównywalne efekty.

Rio Blue Light Teeth Whitening, to niewielki gadżet, wyposażony w ustnik przypominający ochraniacz na szczękę, który wypełniamy specjalnym żelem wybielającym i nakładamy na zęby. Do tego ustnika, zamontowana jest końcówka mieszcząca w sobie laser oraz specjalne filtry. W tej chwili, jedynie naciśnięcie jednego guzika dzieli nas od uruchomienia wiązki niebieskiego światła i rozpoczęcia procesu wybielania zębów. Po upływie 10 minut, urządzenie wyłącza się samoczynnie, co jest dla nas jasnym znakiem, że możemy już wyjąć je z ust lub wykonać jeszcze jedno lub kilka powtórzeń.

Zasada działania lamp Beyond oraz Rio Blue Light Teeth Whitening jest dokładnie taka sama – różnica polegała będzie jedynie na tym, że w przypadku tego poręcznego gadżetu, efekty widoczne są trochę później i jedna sesja naświetlania z pewnością nie wystarczy, konieczne jest przeprowadzenie przynajmniej kilku lub nawet kilkunastu takowych. Ogromnym plusem jest jednak stosunkowo niska cena i możliwość korzystania z urządzenia za każdym razem, kiedy zauważymy, że nasze zęby znowu zaczynają delikatnie ciemnieć.

Zobacz ranking najlepszych Śródków do wybielania zębów