NawWbielanieZebow.com.pl

Ranking Skutecznych Produktów do Wybielania Zębów

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Dlaczego Rio Blue Light Teeth Whitening jest tak skuteczny?

Białe i proste zęby – marzenie większości z nas. Niestety, bardzo często osiągnięcie zadowalającego efektu obarczone jest koniecznością przechodzenia bolesnych zabiegów oraz wydawania ogromnych ilości pieniędzy na wizyty u stomatologa. Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii, powstała jednak naprawdę skuteczna i tania alternatywa, w postaci produktu Rio Blue Light Teeth Whitening, która pozwoli Ci wybielić zęby w domowym zaciszu, z taką samą skutecznością jak stosowane przez dzisiejszych lekarzy dentystów lasery. Jesteś ciekawy jak to możliwe? W takim razie zapraszamy Cię do dalszej części artykułu!

Główne przyczyny żółknięcia zębów

Dzisiejszy, szybki tryb życia, powszechne uzależnienie od napojów takich jak kawa, herbata, czy też szeroka gama alkoholi, a także palenie tytoniu, będzie bardzo niekorzystnie wpływało na szkliwo zęba i jego naturalną białą powłokę, która i tak jest już osłabiona z powodu niewłaściwej diety. Problem pogłębiają dodatkowo niewłaściwie dobierane szczoteczki oraz pasty do zębów, które zamiast pomagać w ich wzmocnieniu, doprowadzają do ścierania się płytki nazębnej, odsłaniając coraz większe, przebarwione plamy, psując całkowicie estetykę naszego uśmiechu.

Kieszonkowy laser na ratunek Twoim zębom

Na całe szczęście, dla wszystkich tych, którzy nie mogli pozwolić sobie na kosztowne zabiegi wybielania zębów, powstał Rio Blue Light Teet Whitening, dzięki któremu każdy z nas może wybielić swoje zęby w domowym zaciszu i w krótkim okresie czasu stać się posiadaczem pięknego i śnieżnobiałego uśmiechu!

Małe, niezwykle poręczne i przenośne urządzenie, emitowało będzie wiązkę niebieskiego lasera, który w połączeniu z działaniem żelu wybielającego, skutecznie pozbywa się wszystkich przebarwień, powstałych zarówno przez resztki pokarmowe, jak i z powodu wina, kawy, papierosów oraz stosowania niewłaściwych past. Warto w tym miejscu także podkreślić, że Rio Blue Light Teeth Whitening, w odróżnieniu od skrajnej większości środków do wybielania zębów, będzie całkowicie pozbawiony nadtlenku wodoru (peroxide), który może powodować efekty niepożądane w postaci silnego pieczenia, swądu oraz podrażnienia dziąseł i całej jamy ustnej.

Wybielanie zębów jeszcze nigdy nie było takie proste!

Rio Blue Light Teeth Whitening jest urządzeniem wyjątkowym – nie dość, że przynosi zadowalające efekty nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach, to dodatkowo jest naprawdę prosty i nieskomplikowany w użyciu. Wystarczy, że w pojemniku ustnika umieścisz odrobinę specjalnego żelu, a następnie wsadzisz go do ust i dokładnie przygryziesz. Następnie wystarczy nacisnąć jeden przycisk, który spowoduje aktywację lasera – niebieska wiązka światła oddziaływała będzie na zęby nieprzerwanie przez 10 minut, a następnie samoczynnie wyłączy się. Takowa dziesięciominutowa sesja może być powtarzana nawet kilkukrotnie pod rząd, co pozwoli na osiągnięcie o wiele szybszych efektów.

Co więcej, Rio Blue Light Teet Whitening jest przyrządem na tyle lekkim i wygodnym w stosowaniu, że w czasie jego używania, możesz bez problemu zająć się czymś innym – poświęcić na przykład domowym obowiązkom, czy też z relaksować nad książką lub przed telewizorem.

Wysoka efektywność działania

Wszystkie osoby, które zdecydowały się na przetestowanie Rio Blue Light Teeth Whitening, zgodnie twierdzą, że pierwsze efekty i znaczną poprawę, można zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Jeżeli zależy nam natomiast na wybieleniu zębów o kilka odcieni, wtedy konieczne będzie przeprowadzenie około kilkunastu, dziesięciominutowych sesji naświetlających.

Co najlepsze, raz wybielone przy pomocy Rio Blue Light Teeth Whitening zęby, zachowają swój odcień już na zawsze – oczywiście jeżeli my sami zrezygnujemy z niedobrych nawyków żywieniowych, używek oraz przejdziemy na właściwą dietę. Jeżeli natomiast dalej prowadzili będziemy taki sam styl życia, wtedy warto sięgnąć po to innowacyjne urządzenie kilka razy w tygodniu lub w miesiącu, w zależności od naszych indywidualnych potrzeb.

Zobacz ranking najlepszych Śródków do wybielania zębów