NawWbielanieZebow.com.pl

Ranking Skutecznych Produktów do Wybielania Zębów

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Skuteczność pasków wybielających

Podobnie jak szereg innych, popularnych substancji wybielających, paski wybielające, zawierają zestaw substancji aktywnych, z których normalnie korzysta się w gabinetach dentystycznych, z tą jednak różnicą, że tutaj posiadają one zdecydowanie mniejsze stężenie. Nie zmienia to faktu, że ich regularne oraz właściwe stosowanie, pozwala na wybielenie zębów nawet o kilka odcieni i co najważniejsze, nie będzie podrażniało dziąseł, czy też niekorzystnie wpływało na strukturę szkliwa.

Stosowanie pasków wybielających

Producenci, jak i specjaliści, nie widzą żadnych większych przeciwwskazań, jeżeli chodzi o stosowanie pasków wybielających. Odradza się je jedynie osobom, które cierpią z powodu naprawdę bardzo mocnej nadwrażliwości dziąseł (substancje aktywne zawarte w paskach, takie jak na przykład karbamid i jego nadtlenki, mogą bowiem podrażniać jamę ustną i dziąsła w szczególności). Pojedynczy pasek wybielający naklejany jest na górną lub dolną część szczęki, dzięki czemu nie będzie utrudniał nam mówienia (należy jednak uważać, gdyż paski posiadają tendencję do zsuwania się i konieczne jest ich ciągłe poprawianie). Takowy pasek może równie dobrze zakryć całą powierzchnię naszych zębów, jak i możemy oderwać jego fragment i przykleić tylko i wyłącznie na wybrane zęby (rozwiązanie bardzo dobre w momencie, kiedy tylko część naszych zębów jest przebarwiona, czy też posiada ciemniejszy odcień). Raz przyklejonego paska wybielającego nie powinniśmy zdejmować przez następne pół godziny – zabieg taki powtarzamy dwukrotnie w przeciągu dnia, przez okres co najmniej siedmiu dni. Po takim czasie zauważymy, że nasze zęby stały się bielsze nawet o 3 tony, a my zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy na kosztownych zabiegach.

Uwaga na nadtlenek wodoru!

Największym minusem większości pasków wybielających, podobnie jak szeregu innych żelów i specyfików do wybielania zębów, jest zawartość nadtlenku wodoru, który silnie wpływa na podrażnienie dziąseł oraz jamy ustnej. U niektórych osób, zauważalne jest także pękanie oraz wyraźne ścieranie się szkliwa, właśnie z powodu nadmiernego kontaktu z tymże środkiem. Jeżeli Twoje zęby lub dziąsła są z zasady nadwrażliwe, powinieneś unikać wszystkich pasków wybielających, w których znajduje się nadtlenek wodoru, w innym wypadku możesz zafundować sobie bardzo bolesny i nieprzyjemny zabieg, niosący z sobą dodatkowo niekorzystne konsekwencje dla Twoich zębów.

Paski wybielające, plus niebieskie światło!

Rozwiązaniem, które łączy w sobie skuteczność pasków wybielających, pozwalając dodatkowo na zwielokrotnienie ich efektywności, a także niewiążącym się z jakimikolwiek podrażnieniami, czy też zagrożeniami dla zębów, jest małe i naprawdę innowacyjne urządzenie, a mianowicie Rio Blue Light Teeth Whitening. Specjalny ustnik, wypełniany jest dokładnie tym samym żelem, który znajduje zastosowanie w przypadku pasków wybielających, a następnie wkładany jest do ust, szczelnie dolegając do poszczególnych zębów. Różnica w jego przypadku jest jednak taka, że producent postarał się wyeliminować w nim nadtlenki wodoru, dzięki czemu z Rio Blue Light Teeth Whitening można korzystać bez żadnych obaw o wystąpienie podrażnień, czy też popękanie szkliwa.

Moc wybielającego żelu jest dodatkowo wzmocniona wiązką niebieskiego lasera, który stosowany jest powszechnie podczas profesjonalnych zabiegów wybielających w zakładach stomatologicznych oraz kosmetycznych. Urządzenie po uruchomieniu samo odlicza czas, w którym związki aktywne mają oddziaływać na zęby, po czym automatycznie się wyłącza, dając nam jednocześnie znać, że możemy już wyciągnąć ustnik z ust.

Warto na koniec podkreślić, że Rio Blue Light Teeth Whitening to także o wiele wyższa efektywność i skuteczność działania, niż ta zauważalna w przypadku pasków wybielających. Osiągnięcie efektu jaśniejszych o nawet 5 odcieni zębów, jest możliwe już po kilku tygodniach regularnego stosowania urządzenia.

Zobacz ranking najlepszych Śródków do wybielania zębów