NawWbielanieZebow.com.pl

Ranking Skutecznych Produktów do Wybielania Zębów

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Wady i zalety laserowego wybielania zębów

Laserowe wybielanie zębów w ostatnich latach zdobyło sobie taką popularność i tak duże uznanie wśród pacjentów jak i samych lekarzy, że jest to obecnie najczęściej polecana i wybierana metoda radzenia sobie z przebarwieniami szkliwa oraz rozległymi plamami obejmującymi coraz większe połacie zębów. Mówiąc o laserowym wybielaniu zębów, skupiamy się zazwyczaj tylko i wyłącznie na samych jego pozytywnych stronach, chwaląc efektywność, bezbolesność oraz szybkość zastosowania. Metoda ta jednak, podobnie jak wszystkie inne, posiadała będzie pewne wady, które wraz z jej zaletami, chcielibyśmy pokrótce opisać.

Mocne strony laserowego wybielania zębów

Wśród zalet laserowego wybielania zębów, na pierwszym miejscu znaleźć musi się niezaprzeczalnie skuteczność tejże metody. Kiedy zwyczajne żele, pasty oraz paski wybielające pozwalają na maksymalne rozjaśnienie zębów o kilka poziomów, to w przypadku zastosowania wiązki niebieskiego lasera, może to być nawet kilkanaście odcieni! Efekty są powalające nawet w przypadku tych osób, których zęby znajdowały się już w fatalnym stanie i którym nie pomagały żadne inne metody.

Kolejny, niezwykle ważny aspekt, przemawiający za laserowym wybielaniem zębów, to szybkość stosowania. Jedna sesja naświetlania trwa maksymalnie trzydzieści minut i u skrajnej większości pacjentów poddawanych zabiegowi, będzie całkowicie zadowalająca, pozwala bowiem uzyskać śnieżnobiały i czysty uśmiech.

Mówiąc o mocnych stronach wybielania zębów laserem, nie możemy zapominać o jego kompleksowym i dogłębnym działaniu co sprawia, że nawet najgłębiej sięgające przebarwienia zostają wyeliminowane, a zęby pozostają białe przez wiele kolejnych miesięcy, stając się odporniejsze na ściemnianie (także pod wpływem kawy, tytoniu i alkoholu).

Na samym końcu należy wspomnieć także o bezbolesności tejże metody – w czasie wykonywania zabiegu i naświetlania, pacjent nie czuje zupełnie nic, a wiązka lasera dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów, nie ma możliwości niekorzystnego oddziaływania na nasz organizm.

Słabe strony laserowego wybielania zębów.

Chociaż lista wad laserowego wybielania zębów jest zdecydowanie krótsza od listy zalet, to i tak można takowe znaleźć. Dla wielu, jedną z największych wad laserowego wybielania zębów jest ogromny koszt tejże usługi. W porównaniu z innymi, tańszymi metodami, rozjaśnianie zębów przy wykorzystaniu lasera może być nawet kilkunastokrotnie droższe! Co prawda najtańsza sesja naświetlania kosztuje około 1000 złotych, czasami jednak konieczne jest powtórzenie naświetlenia jeden lub nawet kilka razy, co powoduje, że łączne koszty drastycznie rosną.

Kolejny minus, to dyskomfort oraz ból, które mogą występować już po samym zabiegu, w przypadku osób cierpiących na nadwrażliwość zębów oraz dziąseł. Jego wyeliminowanie jest niestety niemożliwe – co prawda, można go w pewnym stopniu zredukować, nie przynosi to jednak zadowalających efektów.

A co z wybielaniem zębów laserem w warunkach domowych?

Kiedy poznaliśmy już zalety i wady wybielania zębów laserem o niebieskiej wiązce światła, w standardowych gabinetach stomatologicznych, warto przyjrzeć się innowacyjnemu rozwiązaniu, które przenosi rozbudowane systemy lamp, do naszego domowego zacisza, oferując nam niezwykle poręczny, praktyczny i tani produkt. Mowa tutaj oczywiście o Rio Blue Light Teeth Whitening, czyli kieszonkowej wersji lasera do wybielania zębów, który nie dość, że jest co najmniej pięciokrotnie tańszy od pojedynczej sesji normalnego naświetlania, to dodatkowo nie będzie powodował tak poważnych podrażnień dziąseł oraz zębów. Rio Blue Light Teeth Whitening pozbawiony jest bowiem nadtlenków wodoru, które w głównej mierze odpowiadają za powstawanie bólu oraz uczucia dyskomfortu po wykonanym zabiegu.

Zobacz ranking najlepszych Śródków do wybielania zębów